Piecyki i kotły gazowe
Sprzedaż

Podczas budowy domów jednorodzinnych wielu właścicieli decyduje się na zaopatrzenie budynku w piece gazowe. Dotąd kotły były popularne jedynie w blokach i kamienicach, ale zyskują coraz większe uznanie ze względu na funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w naszym sklepie można znaleźć szeroki asortyment urządzeń niezbędnych podczas zakładania ogrzewania centralnego. Posiadamy kotły gazowe zarówno jednofunkcyjne, jak i dwufunkcyjne, a także niezbędne do otrzymania ciepłej wody użytkowej zasobniki. O wysokiej jakości oferowanych produktów zaświadczają niezbędne certyfikaty i atesty. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego dostawcy piecyków gazowych – jesteś w dobrym miejscu! Sprawdź naszą ofertę i znajdź idealny model dostosowany do potrzeb swojego domu.

Oferujemy dobór, sprzedaż i montaż urządzeń

Serwis i naprawa kotłów Ariston, Immergas, Dietrich
  • piecyków jednofunkcyjnych (tylko ciepła woda użytkowa),
  • bojlerów gazowych oraz bojlerów gazowych z wężownicą,
  • kotłów jedno- i dwufunkcyjnych, jednofunkcyjnych do zasobnika,
  • zasobników ciepłej wody użytkowej z wężownicą oraz dwupłaszczowych.

 

Decydując się na zakup produktów z naszego sklepu, otrzymujesz gwarancję niezawodności i ponadprzeciętnej trwałości. Wiemy, że tylko dobrej jakości instalacja jest w stanie zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo. Oferowane urządzenia są możliwie jak najprostsze w obsłudze. Ponadto instalacja gazowa to rozwiązanie ekologiczne i niezwykle wydajne energetycznie. Na tle konkurencyjnych firm wyróżnia nas najwyższa jakość oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii na rynku. Piecyki gazowe mają także nowoczesny design, który doskonale wpisze się we wnętrze Twojego domu.

Serwis i naprawa kotłów Ariston, Immergas, Dietrich
  • piecyków jednofunkcyjnych (tylko ciepła woda użytkowa),
  • bojlerów gazowych oraz bojlerów gazowych z wężownicą,
  • kotłów jedno- i dwufunkcyjnych, jednofunkcyjnych do zasobnika,
  • zasobników ciepłej wody użytkowej z wężownicą oraz dwupłaszczowych.

Oferujemy dobór, sprzedaż i montaż urządzeń

Piecyki gazowe – sprzedaż
Rzeszów

 

Nie wiesz, czy ogrzewanie gazowe to rozwiązanie dla Ciebie? Jeżeli szukasz pieca prostego w obsłudze, intuicyjnego, a także taniego w utrzymaniu – jesteś w dobrym miejscu. Proponowane urządzenia gazowe to uniwersalne rozwiązanie zarówno dla dużych domów jednorodzinnych, jak i niewielkich mieszkań w bloku. Nasze kotły są wydajne i zapewniają niskie koszty eksploatacji. Podczas spalania wydobywa się ciepło, które pozwala na ogrzanie pomieszczeń i wody użytkowej. Ponadto to piece niewymagające zbyt dużej uwagi człowieka. Wystarczy ustawić odpowiednie parametry, a nowoczesny sprzęt zrobi resztę za Ciebie. Niezbędne jednak jest pamiętanie o regularnym serwisowaniu urządzenia i wykonywaniu ewentualnych napraw od razu po zauważeniu nieprawidłowości. Oferowane w naszym sklepie kotły gazowe są objęte gwarancją. Dodatkowo oferujemy usługi montażu, a także serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Decydując się na zakup z tgkserwis.pl, otrzymujesz nie tylko produkt najwyższej jakości, ale również dostęp do pomocy najlepszych profesjonalistów.

Warto wiedzieć, że piecyk gazowy uważany jest za najczyściejszą z technik ogrzewania. Podczas spalania gazu nie powstają zabrudzenia w postaci popiołu ani pyłu. Kocioł może być więc z powodzeniem umieszczony w kuchni lub łazience.

 

Sprzedaż kotłów gazowych

 

Podczas instalacji centralnego ogrzewania nie można zapomnieć o zakupie kotła gazowego – najważniejszego i absolutnie niezbędnego urządzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb np. metrażu przestrzeni do ogrzania czy liczby mieszkańców, można wybrać model o większej lub mniejszej mocy. W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości kotły o specjalnie podwyższonej mocy, aby maksymalnie zminimalizować zużycie paliwa. Ponadto są to wyroby nowoczesne, a przy tym niezwykle proste w obsłudze – dzięki temu doskonale sprawdzą się w nowych domach, jak i tych zamieszkiwanych od lat przez starsze osoby. Oferowane modele mają intuicyjne panele sterowania, wyróżniające się dużymi i czytelnymi przyciskami. Kotły gazowe co z naszego sklepu to produkty absolutnie przyjazne środowisku naturalnemu. Ponadto ogrzewanie nimi pozwala na znaczną oszczędność energii i tym samym pieniędzy. Dzięki naszym ekonomicznym modelom kondensacyjnym znacznie zaoszczędzisz podczas sezonu grzewczego, a także na całorocznym ogrzewaniu wody. Co ważne – wszystkie produkty mają gwarancję producenta.

 

Kotły gazowe – jednofunkcyjne czy dwufunkcyjne?

 

W ofercie sklepu można znaleźć dwa rodzaje kotłów gazowych – jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne. Czym różnią się te modele i które z urządzeń będzie korzystniejsze dla Twojego domu? Odpowiadamy!

  • Jednofunkcyjne typy mają zasobnik c.w.u. Umożliwiają one korzystanie z ciepłej wody użytkowej w wielu miejscach naraz, a ciepły strumień pojawia się od razu po odkręceniu kurka. To najlepsze rozwiązanie dla dużych domów, szczególnie jeżeli dysponują one więcej niż jedną łazienką.
  • Z kolej kotły gazowe dwufunkcyjne tzw. przepływowe podgrzewają wodę dopiero w momencie odkręcenia kranu, więc trzeba na nią poczekać krótką chwilę. To najlepsza opcja dla niewielkich mieszkań z pojedynczą toaletą. Klienci często decydują się na wybór urządzenia gazowego dwufunkcyjnego z własnym zasobnikiem wody. Umożliwia to natychmiastową dostępność ciepłego strumienia.

Posiadamy produkty pochodzące od renomowanych producentów, których wyroby od lat znajdują swoje miejsce w polskich domach. Postaw na jakość i wybierz kocioł z naszej oferty!

Problem z urządzeniem grzewczym?

Zapraszamy do kontaktu! W profesjonalny posób usuniemy każdą usterkę!