Serwis Immergas

Podejmujemy się serwisu kotłów i urządzeń gazowych sygnowanych marką Immergas, oferując przeglądy, prace konserwacyjne i naprawy wykonywane w szybkim, dogodnym dla klienta terminie, przede wszystkim na terenie Podkarpacia (nasza siedziba to gmina Lubenia). Dysponujemy nowoczesnym sprzętem najlepszych producentów na rynku, który służy do obsługi aparatury gazowej. Proponując serwis, mamy na myśli kompleksowe wsparcie dla klienta, który jest zainteresowany wydajnym i bezpiecznym korzystaniem z technik grzewczych. W przypadku kotła regularne przeglądy są niezbędne, a jego wykonanie należy powierzać fachowcom.

Immergas

Firma Immergas istnieje od 1964 roku. Na przestrzeni przeszło 50 lat udało się jej wejść na ponad 40 zagranicznych rynków. Główna, włoska siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Brescello, gdzie na 14 liniach produkcyjnych ponad 600 fachowców produkuje setki tysięcy kotłów rocznie. Polski oddział – Immergas Polska – działa od 1996 roku, zapewniając dostęp do takich produktów jak instalacje solarne, pompy ciepła, systemy kominowe czy termostaty i akcesoria.

Renomą cieszą się też produkty w rodzaju nagrzewnic gazowych czy zasobników c.w.u. oraz kotłownie dla obiektów komercyjnych. Nasza naprawa i serwis pozwalają cieszyć się doskonałą funkcjonalnością urządzeń przez wielu lat. Zgodnie z misją Immergas, każdy klient ma mieć możliwość dostępu do ekologicznych i kompleksowych technik grzewczych.

Serwis i naprawa kotłów Ariston, Immergas, Dietrich

Naprawa kotłów i serwis produktów marki Immergas

Posiadamy niezbędne kwalifikacje i szeroką wiedzę na temat produktów Immergas, dlatego podejmujemy się fachowych usług związanych z tą marką. W przypadku każdego kotła tej klasy kluczem jest identyfikacja ewentualnych problemów lub podjęcie zachowawczych działań konserwacyjnych, aby wydajność i bezpieczeństwo pozostawały na najwyższym możliwym poziomie. Skorzystaj z naszych usług, umawiając się na serwis w dogodnym terminie i wskazując adres, pod który mamy przyjechać z profesjonalnym sprzętem do naprawy i przeglądu.

 

  • Umożliwiamy kontakt mailowy lub telefoniczny.
  • Świadczymy kompleksowe usługi serwisu na Podkarpaciu.
  • Gwarantujemy dostęp do części zamiennych.

Problem z urządzeniem grzewczym Immergas?

Zapraszamy do kontaktu! W profesjonalny posób usuniemy każdą usterkę!