Serwis De Dietrich

W ramach naszych specjalistycznych usług oferujemy między innymi serwis kotłów De Dietrich, również pogwarancyjny, aby zapewnić jak najszybsze przywrócenie im pełnej funkcjonalności. Zwróć się do nas, jeżeli z Twoim kotłem występuje jakikolwiek problem wpływający na nieprawidłowe działanie. Zadzwoń lub napisz, kiedy tylko potrzebujesz pomocy, ponieważ pracujemy przez cały tydzień, błyskawicznie reagując na potrzeby klientów. Siedziba naszego serwisu mieści się w Siedliskach, w podkarpackiej gminie Lubenia. Co jednak istotne, zajmujemy się Twoim sprzętem na miejscu – sprawdź, dokąd dojeżdżamy, aby naprawiać sprzęt m.in. firmy De Dietrich.

De Dietrich

Wywodząca się z Francji marka De Dietrich jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, ale korzenie jej działalności sięgają XVII wieku, a konkretnie 1684 roku, kiedy to Johann von Dietrich ją założył jako rodzinne przedsiębiorstwo. Na przestrzeni wieków wykonywało piece w coraz bardziej udoskonalanych technologiach. Po zakończeniu II wojny światowej firma skupiła się na rozwoju nowoczesnych systemów grzewczych.

Serwis, który oferujemy, dotyczy kotłów kondensacyjnych i olejowo-gazowych francuskiej marki. Sama firma zajmuje się jednak znacznie szerszą działalnością, między innymi na rynku fotowoltaicznym. Jej oferta dla polskiego klienta obejmuje też pompy ciepła, kotły gazowe, urządzenia hybrydowe czy sprzęt do rekuperacji. Z dużym zainteresowaniem wiąże się też asortyment skierowany do klienta komercyjnego.

Serwis i naprawa kotłów Ariston, Immergas, Dietrich

Serwis nowoczesnych kotłów De Dietrich

Produkty De Dietrich cieszą się zasłużoną opinią bardzo dobrze wykonanych urządzeń grzewczych, niemniej nawet najlepsze kotły wymagają serwisu – naprawy, regularnego przeglądu, konserwacji czy likwidowania drobnych usterek. Możesz powierzyć nam prace związane z urządzeniami tej renomowanej marki, ponieważ dysponujemy niezbędną wiedzą i doświadczeniem, a klientom przedstawiamy atrakcyjny cennik, podejmując się zleceń w możliwie jak najszybszym terminie. Zadzwoń lub napisz, aby ustalić szczegóły współpracy.

 

 • Kompleksowe wsparcie: naprawa, przeglądy, serwis.
 • Dostępność specjalistów 24/7.
 • Profesjonalne wsparcie dla mieszkańców Podkarpacia.

Profesjonalny serwis – poznaj kotły De Dietrich

Oferujemy serwis kotłów gazowych marki De Dietrich, ponieważ znamy i doceniamy klasę urządzeń grzewczych firmy o tak dużej renomie i doświadczeniu. Nie jest przypadkiem, że już od 20 lat są one chętnie kupowane przez polskich klientów.

Skontaktuj się z nami, jeżeli posiadasz kotły gazowe kondensacyjne z następujących linii:

 

 • Evodens AMC,
 • Lumea MPX,
 • MCR3 EVO,
 • MCR Home,
 • Duo-Tec COMPACT+,
 • Modulens G,
 • MPX Compact,
 • MCX Plus.

 

Jest to sprzęt bardzo wydajny i oszczędny, m.in. dzięki specjalnym podzespołom, które zapobiegają nadmiernej utracie ciepła. Nasz serwis obejmuje kontrolę ich sprawności i ewentualną naprawę lub wymianę w razie potrzeby. Klienci wybierający do swoich domów sprzęt De Dietrich cenią cichą pracę kotłów i łatwość ich obsługi. Poprzez zawieszenie na ścianie oszczędza się cenne miejsce w pomieszczeniu. Estetyka poszczególnych modeli pozwala wkomponować je na przykład do kuchni. Z fachowym wsparciem podgrzewanie wody może być tanie i skuteczne, dlatego zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Dietrich
serwis pieców Dietrich
serwis Dietrich

Problem z urządzeniem grzewczym De Dietrich?

Zapraszamy do kontaktu! W profesjonalny posób usuniemy każdą usterkę!