Serwis ACV

Wśród kotłów grzewczych do wody użytkowej stosowanych na polskim rynku wyróżnia się między innymi marka ACV, której serwis oferujemy przede wszystkim mieszkańcom województwa podkarpackiego. Nasza siedziba mieści się w Siedliskach, w gminie Lubenia, skąd dojeżdżamy do naszych klientów zarówno w ramach umówionego terminu, jak i w razie pilnych zgłoszeń. Wśród naszych usług można wskazać wszelkie prace prowadzące do prawidłowego funkcjonowania kotła ACV zarówno nowszego, jak i starszego typu. Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę na temat urządzeń grzewczych tego renomowanego producenta.

ACV

Tradycje firmy ACV sięgają 1922 roku – od tamtej pory przedsiębiorstwo zdobyło międzynarodowe uznanie w oczach klientów indywidualnych i firmowych. Zakłady produkcyjne spełniające normę ISO 9001 są zlokalizowane w Belgii (Seneffe), Stanach Zjednoczonych (New Jersey) i na Słowacji (Nova Dubnica).

Oddziały odpowiedzialne za wsparcie sprzedaży i wykonywanie serwisu znajdują się między innymi w Chile, Chinach, Rosji czy Włoszech. ACV jest firmą obecną łącznie na ponad 40 rynkach na całym świecie. Obok serwisowanych przez nas kotłów w asortymencie marki znajdują się technologie związane z energią odnawialną, przemysłem czy wymiennikami ciepłej wody. Dużą rolę w budowaniu renomy przedsiębiorstwa od lat odgrywają kadry kompetentnych biur projektowych.

Posiadając kocioł ACV, warto dbać o jego regularny przegląd i likwidowanie najmniejszych usterek.

Serwis i naprawa kotłów Ariston, Immergas, Dietrich

Serwis Kotłów ACV na Podkarpaciu

Serwis Kotłów ACV na Podkarpaciu
Nasze wsparcie dla właścicieli urządzeń grzewczych marki ACV obejmuje audyt, prace konserwacyjne i naprawcze. Doradzamy, dojeżdżamy do klienta, realizujemy zlecenia w szybkim tempie, wykorzystując specjalistyczne narzędzia i gromadzoną przez lata, branżową wiedzę. Jesteśmy dostępni nie tylko pod kątem serwisu kotłów, ale również pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Nasze doświadczenie pozwala szybko reagować na wszelkie problemy z dostępem do ciepłej wody w budynkach prywatnych i firmowych.

Gwarantujemy:

 

  • wygodny kontakt mailowy lub telefoniczny,
  • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • dostęp do części zamiennych ACV.

Nowoczesne i wydajne kotły – serwis produktów ACV

Gazowe kotły kondensacyjne ACV, których serwis oferujemy przede wszystkim mieszkańcom Podkarpacia, są dostępne w kilku gamach produktowych: Compact Condens, HeatMaster C, TC, ILEA, Kompakt oraz Prestige. Poszczególne modele są dostępne:

 

  • w wersji wiszącej lub stojącej,
  • z podłączeniem standardowym lub koncentrycznym,
  • o mocy poniżej 20 kW, na poziomie 20 kW-40 kW oraz powyżej 40 kW,
  • o pojemności od 100 l do 300 l oraz powyżej 300 l.

 

Cechują się one wysoką sprawnością, o którą należy dbać poprzez regularne przeglądy i prace konserwacyjne. Możesz zlecić je naszej firmie – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, analizując konkretny przypadek w oparciu o dostarczone przez Ciebie informacje. Czasem niezbędna jest natychmiastowa interwencja w celu przywrócenia dostępu do ciepłej wody i naprawy kotłów grzewczych, innym razem standardowy przegląd w dogodnym terminie.

Istotne jednak jest to, żeby nie zaniedbywać kwestii profesjonalnej konserwacji urządzeń grzewczych. Nawet w przypadku najnowocześniejszych i najdroższych technologii nie można mówić o rozwiązaniach niezawodnych. Regularna eksploatacja sprzętu wymaga fachowego serwisu, który w naszym przypadku jest wykonywany z najwyższą starannością na każdym etapie.

Wiemy, że korzystasz z kotła ACV, aby cieszyć się bezproblemowym, wygodnym i oszczędnym dostępem do ciepłej wody. Znamy sposoby na likwidowanie usterek czy kontrolowanie stanu technicznego każdego urządzenia sygnowanego przez tę doświadczoną i znaną markę. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły zlecenia.

Problem z urządzeniem grzewczym ACV?

Zapraszamy do kontaktu! W profesjonalny posób usuniemy każdą usterkę!