Serwis Ariston

Nowoczesne kotły gazowe firmy Ariston to sprzęt wysokiej klasy, ale jak każdy, wymaga czasem profesjonalnego serwisu. Naprawa kotłów to jedna ze specjalności naszego centrum serwisowego. Przeprowadzamy wiele czynności prowadzących do przywrócenia urządzeniom możliwie jak najwyższego poziomu sprawności poprzez usunięcie usterek czy potencjalnych zagrożeń dla ich prawidłowego działania. Możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie – wykonujemy serwis Ariston w najbliższym możliwym terminie, do każdego zlecenia podchodząc z indywidualnym zaangażowaniem. Sprawdź nasze możliwości i powierz nam zlecenie naprawy kotła tego renomowanego producenta.

Ariston

Marka ARISTON (Ariston Thermo) istnieje od 1960 roku. To włoskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji kotłów gazowych, systemów solarnych czy pomp ciepła sprzedawanych w ponad 150 krajach. Co interesujące, w latach 80. firma była głównym sponsorem klubu piłkarskiego Juventus Turyn, między innymi w sezonach, gdy graczem zespołu był Zbigniew Boniek.

Współczesna renoma marki jest niezaprzeczalna – to prawdziwy lider nie tylko we Włoszech, ale również na polskim rynku. Zamawiając serwis kotłów Ariston i zlecając ich naprawę, warto wiedzieć, czy dane przedsiębiorstwo specjalizuje się w produktach włoskiej marki. Tak jest w naszym przypadku, dlatego zachęcamy do kontaktu, jeżeli występuje jakikolwiek problem z funkcjonalności systemów Ariston – wiodących w zakresie efektywnego podgrzewania wody.

Serwis i naprawa kotłów Ariston, Immergas, Dietrich

Naprawa i serwis kotłów Ariston

Nowoczesne urządzenia marki Ariston udowadniają, że inwestując w systemy podgrzewania wody czy pompy ciepła, warto stawiać na produkty z absolutnego topu, ponieważ to właśnie one gwarantują efektywność działania w ciągu wielu lat. Jeżeli jednak Twój kocioł gazowy doznał awarii lub nie działa w pełni poprawnie, napisz lub zadzwoń do naszej firmy, a znajdziemy optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy:

 

  • dostępność usług serwisowych dla klienta w trybie całodobowym,
  • duże doświadczenie w branży,
  • zastosowanie nowoczesnych narzędzi i wysokogatunkowych części zamiennych.

Problem z urządzeniem grzewczym Ariston?

Zapraszamy do kontaktu! W profesjonalny posób usuniemy każdą usterkę!